Vestel V Note 1341 Format Atma Güvenlik Kodu Kırma!!!

VESTEL V NOTE 1341 GÜVENLİK KODU KIRMA HARD RESET ATMA KOMPLE SIFIRLAMA %100 BASİT ANLATIM

Merhaba Kocaeli Büyükşehir belediyesinin öğrencilere dağıtmış olduğu ve, VESTEL sponsor’luğu adı altın da verilen VESTEL V NOTE 1341 modeline nasıl format atarız. EKRAN GÜVENLİK KODU nasıl kırılır tüm detaylarıyla sizlerle paylaşıyorum. Basit kullanım arayüzüne sahip olan VESTEL V NOTE ,tuşlar ile hard reset atacağız. Lütfen bu işlem süresince Notbook şarja takılı olsun. Notbook’u kapatalım kapandığına emin olduktan sonra.

Resimde görüldüğü gibiİŞL + F9 + POWER tuşlarını kullanacağız Notbook’u açalım ve hemen ardından İŞL + F9 + POWER tuşlarına basılı tutalım GÜVENLİ MOD ekranı gelene kadar basmaya devam edelim.gelen ekran da SORUN GİDER seçelim.bir sonraki bölümde BU BİLGİSAYARI SIFIRLA seçelim. bir sonraki adımda DOSYALARIMI SAKLA ve HER ŞEYİ KALDIR seçenekleri çıkacaktır.temiz bir kurulum olması için her şeyi kaldır’ı seçelim ama verilerim kaybolmasın diyorsak dosyalarımı sakla’yı seçelim.seçim yaptıktan sonra resimde görüldüğü gibi ekran gelecektir.bir sonraki adımda bize YALNIZCA DOSYALARIMI KALDIR ve SÜRÜCÜYÜ TÜMÜYLE TEMİZLE seçenekleri çıkacaktır. seçim yaptıktan sonra son olarak SIFIRLA diyerek format’ın bitmesini yani sıfırlanmasını bekleyelim.FORMAT işlemi bitti. Notbook açılmasını bekleyelim,açılana kadar tuşlara basmayalım müdahale etmeyelim şarj kablosunu çıkarmayalım.

windows yükleniyor ve bilgisayarınızı kapatmayın.bu biraz zaman alacak uyarısı gelecektir bekleyelim, Notbook 1 2 kere yeniden başlayacaktır. evet kurulum ekranı geldi şimdi burada ayarları yaparak Notbook’u açalım.

HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE KULLANINKaçırdığımız bir detay olursa lütfen hatasız işlem için video’muzu izleyiniz bizi takip ederek daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz…

 

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN

YOUTUBE

*****SEN BİR DAHİSİN*****

KANALIMIZI TAKİP EDİNİZ…