Facebook’tan HD Kalitede Video İndirme Programsız!!!

FACEBOOK’TAN HD KALİTEDE NASIL VİDEO İNDİRİLİR KOLAY ANLATIM PROGRAMSIZ!!!

Merhaba Facebook‘tan programsız HD Video Nasıl İndirilir başlığımız da kolay ve basit olan sadece online çeviri destekleyen www.fbdown.net sitesi aracılığı ile uğraşmadan ve kalite bozulmadan istediğimiz videoları indirebiliriz.Nasıl mı? buyrun adım adım göz atalım.

İlk olarak Facebook sayfamıza giriş yapalım indirmek isteğimiz videoyu bulalım. İndirmek istediğimiz kaliteyi ayarlayalım 360-480-720p seçelim.ve ardından video üstüne sağ tık yapalım ayarlar çıkacaktır şu şekilde,

  • Oynat
  • Sessize Al
  • Video internet adresini (URL) göster
  • Mevcut zamandaki video URL’sini kopyala

Bu seçenekler arasından Video internet adresini (URL) göster tıklayalım.

Video’nun üst tarafında bir URL adresi çıkacaktır bu adresi kopyalayalım. Kopyaladığımız URL adresini  www.fbdown.net online çeviri ve indirme sitesine kopyalayalım.

Kopyaladığımız URL adresimizi siteye yapıştırdık,Download butonuna basalım ve videomuzu HD kalite’de çeviri yapmasını bekleyelim. Bu işlem programsız olduğu için diğer kurulmalı exe programlara göre daha kolay ve basittir uğraştırmıyor. Çeviri işlemi bittik ten sonra videomuzu gösterecektir karşımıza iki seçenek sunacaktır HD KALİTE de indir ve NORMAL KALİTE de indir.

İndireceğimiz videonun kalitesi HD olacaktır. Download Video in HD Quality seçelim videomuz inmeye başlayacaktır. Bilgisayarımız da İnternet Download Manager programı varsa onunla indirecektir,yoksa direk Crome üzerinden inecektir.

Video’muz indi masa üstüne alalım ve hemen normal kalite dediğimiz SD KALİTE ve HD KALİTE inen video’muzu karşılaştıralım.

(Resimde görüldüğü gibi)

Hepsi bu kadar kolay ve basit anlatımla Sosyal Medya üzerinden istediğimiz videoları HD kalite de indirebiliriz. İçerikler ve anlatımlar alıntı veya kopyala yapıştır değildir.

Youtube *****SEN BİR DAHİSİN***** kanalı tarafından yapılmıştır.

İçerikler ve yazılar kanala ve Viyolens.com sitesine aittir.

Lütfen daha detaylı bilgi için videomuzu izleyiniz kolay gelsin.

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN LÜTFEN

YOUTUBE

*****SEN BİR DAHİSİN*****

KANALIMIZI TAKİP EDİNİZ