Red Dead Redemption 2 Hileleri Nasıl Yapılır?

Red Dead Redemption 2 kesinlikle 2018’e damga vuran oyunlardan birisi. Red Dead Redemption 2 şimdilik sadece PS4 ve Xbox One’a çıkmış bulunmakta. Peki  Red Dead Redemption 2’de hile nasıl yapılır? hile kodları nereye yazılır? gibi bir çok soru işareti oyuncuların kafasını bulandırmış durumda. Ancak şu bilinmelidir ki Grand Theft Auto serilerinin aksine  Red Dead Redemption 2’de bütün hileleri oyun başında yapmazsınız. Bazı hileler oyunda ilerledikçe açılır.

red dead redemption 2

Hileleri yazmak için, duraklat düğmesine basın ve Ayarlar seçeneğini seçin. Bu menüde, Hileler menüsünü açmak için PS4’te Üçgen, Xbox One’da Y düğmesine basın. Buradan kilitli hilelerin uzun bir listesini bulacaksınız. Başlangıçta, bunlardan herhangi birinin ne yaptığını veya nasıl kilidini açacağını bilmezsiniz. Bu kodların birçoğu doğru cümlenin yerleştirilmesiyle etkinleştirilebilir, ancak diğerleri biraz zaman ve çaba gerektirecektir.

Dünyayı keşfederken şifreler bulmanın yanı sıra, bazıları yere yazılıyor, oyun boyunca kasabalarda satılık gazeteler bulacaksınız ve bunlardan bazıları bu ekstra eğlence seçeneklerinin nasıl kilidini açacaklarına dair ipuçları sunuyor. Haber makalelerinde ayrıntılı olarak göreceğiniz ana görevleri tamamladıktan sonra daha fazla gazete kullanıma sunulacak. Bu hilelerin birçoğu, karakterinizi korumak, Arthur Morgan, sürekli olarak sarhoş gibi olsa da, çoğunlukla iyi huylu eğlenceler getirse de, bu kodları istediğiniz zaman aktif hale getirmek, kaydetme oyununuz için bazı sonuçlar doğuracaktır. Bu kodları etkinleştirdikten sonra, bu belirli dosyada tüm Kupalar ve Başarılar devre dışı bırakılacaktır. Sonuç olarak, bu kodlardan herhangi birini denemeden önce, ana tasarrufunuz için ayrı bir dosya oluşturduğunuzdan emin olun.

Bazı özel gereksinimleri olan kilidini açmak için 30’un üzerinde kodla, şu ana kadar ortaya çıkardığımız bir hile listesi hazırladık.

Hile kodu isim Açıklama Nasıl açılır
A fool on command Sarhoş Daima sarhoş olun (hile menüsünde kapatılabilir)  Açık
Abundance is the dullest desire  Sonsuz cephane Tüm silahlar için sınırsız mühimmat. 27 No’lu Yeni Hanover Gazetesi veya 62 No.lu Blackwater Ledger’ı satın alarak kilidi açıldı. 2. Bölüm’deki Horseshoe Overlook’a yolculuktan sonra yapılabilir.
Better than my dog At çağırma ıslığı Aralığı Artır  Etkinleştirme, atın   mesafeden bağımsız olarak   sizi bulmasını sağlayacaktır.  Açık
Greed is American Virtue  Ağır silahlar Kalın Harekât Tüfeği, Mauser Tabanca, Pompa Eylemi Av Tüfeği ve Yarı Otomatik Tabancaya anında erişmenizi sağlar. 46. ​​Sayılı Saint Denis Times veya Blackwater Ledger No. 65’i satın alarak kilidi açabilirsiniz.
I shall be better Dead Eye Seviye 3’e Ayarla Bu hileyi aktive etmek, Dead eye becerinizi yükseltecek. Seviye 3 başlangıç ​​seviyesidir, ancak kilidi açıldığı için daha fazla eklenecektir.  Açık
I seek and I find Dead Eye Seviye 5’e Ayarla Bu hileyi aktive etmek, Dead eye becerinizi yükseltecek. Not: “Ben daha iyi olacağım” hile bağlı.  Açık
Keep your dreams simple Vagon Yarat Bu hileyi aktive etmek bir vagon ve başka bir atla birlikte doğacak.  Açık
Run! Run! Run! Yarış atı oluştur Bu hile aktive etmek anında kullanmak için bir Yarış Atı ortaya çıkacak.  Açık
The lucky be strong evermore Dayanıklılığı Artırın Bu hile aktive etmek sizin ve atınız için sonsuz bir dayanıklılık verecektir Bölüm 5’de Sayın Amca Tacitus görevinden sonra Blackwater Ledger No. 68’i satın alarak kilidi açabilirsiniz.
Virtue unearned is not virtue Onurunu Artır Bu hileyi aktive etmek, Şerefinizi maksimum miktarda (iyi onur) artıracaktır. Bankacılık, Bölüm 4 Eski Amerikan Sanatı sonra Blackwater Ledger No. 67 satın alarak kilidi.
Would you be happier as a clown? Sirk Vagonu Yarat Bu hileyi etkinleştirmek, kullanım için bir Circus Wagon yaratacaktır. Epilogue Part 2 sırasında Blackwater Ledger No. 73’ü satın alarak kilidi açabilirsiniz.
You flourish before you die Sağlığı, Dayanıklılığı ve Ölü Göz Çubuklarını Tam Olarak Ayarla Tüm sağlık, dayanıklılık ve Ölü Göz enerjisini tam olarak geri yükler.  Açık
You are a beast built for war Savaş Atı Yarat Bu hile aktif hale getirmek için bir War Horse yaratacaktır. Epilog Part 1 sırasında Blackwater Ledger No. 72’yi satın alarak kilidi açabilirsiniz.
You long for sight and see nothing Savaş’ın sisi Bu hileyi aktive etmek, keşfeden önce haritanın tamamını gösterecektir. Bölüm 3’deki Kan ve Eski Kanıtlar, 1960 tarihli Blackwater Ledger’ı veya New Hanover Gazette No.31’i satın alarak kilidi açabilirsiniz.
You seek more than the world offers Sağlam Heath, Dayanıklılık ve Ölü Göz Barları Bu hileyi etkinleştirmek, Sağlık, Dayanıklılık ve Dead Eye çubuklarını dolduracak ve güçlendirecektir. Bölüm 6’daki The King Son görevini tamamladıktan sonra Yeni Hanover Gazete No.36’yı satın alarak kilidi açabilirsiniz.
You want more than you have Üstün At Yaratın Bu hileyi etkinleştirmek, kullanım için bir Üstün At oluşturacaktır. açık, yapmanız gereken İpucu: Annesburg’un kuzeybatısındaki Deer Cottage. Çekmecelerin raflarına yazılmıştır.

Rockstar Games Red Dead Redemption 2 ile gerçekten de başarılı bir iş çıkardı. Aynı zamanda oyuncuların neredeyse hepsi bu oyundan memnun. sizlerle Red Dead Redemption 2’nin hilelerini paylaştık. Hileleri nasıl yapacağınız detaylı bir şekilde yazıyor. Oyununuzun keyfini çıkartın.