Akıllı Saat DZ09 İmei Atma/Şebeke Sorunu Çözümü?

Akıllı Saat DZ09 İmei Onarımı %100 Kesin Çözüm!!!

 

Teknoloji çağında, Cep Telefonları Tabletler gibi artık kolumuz da taşıdığımız hem Smart watch Akıllı hem Dijital hemde Analog olarak çeşitli modelleri bulunan akıllı saatler günümüz de yerini almıştır. Akıllı Saatler’in bazı modellerinde Sim Kart takılabilme özelliği mevcuttur. Arama yapabilir Mesaj atabilir hatta Whatsapp,Facebook,İnstagram,Tweeter gibi sosyal medya araçlarını da kullanabiliriz. Yurt içinde satışı bulunan akıllı saatler de IMEI sorunu olmuyor kayıt altına alındığı için veya imei onarımı yapıldığından. Yurt dışından alınan ve kayıt yapılmayan Akıllı Saatler aynı cep telefonları gibi kapanabiliyor Btk tarafından. Bu yazımızda Akıllı saat olan ve sim kart takılabilen saat modeline Nasıl imei Atarız+Şebeke Sorununu Nasıl Çözeriz sizler için resimli ve detaylı sunuyoruz…

1.) İlk olarak linkten indirdiğimiz SN_Write_Tool_v2.1504.00 programını bilgisayarımıza kuralım. Sonra yine linkten indirdiğimiz.

Mtk All Driver Pc sürücülerini de kurulum yaparak işlemi tamamlayalım. SN_Write_Tool programını yönetici olarak çalıştıralım.

2.) Akabinde DZ09 Modem Dosyasını indirelim. İndirdiğimiz modem dosyasını programdan system config bölümüne tıklayarak ekleyelim ve save diyerek kayıt yapalım sonrasın da çıkış yapalım.

3.) Program üzerinde ‘COM PORT‘ yazan kutucuk içinde ‘USB VCOM‘ olarak ayarlı dokunmayalım bir altında Target Type kutucuğu vardır.

Smart Phone olarak ayarlanmıştır bu ayarı değiştirerek Feature Phone olarak ayarlayalım. Ayarları yaptıktan sonra Start butonu’na tıklayalım İMEİ bölümü çıkacaktır buraya kendi adımıza kayıtlı 15 haneli imei numaramızı giriş yapalım ardından OK diyelim.

4.) OK dedikten sonra hemen kapalı olan saatimizi usb kablosu ile bilgisayara bağlayalım bilgisayar saati tanımaz ise mtk driver‘lerin doğru şekilde yüklendiğinden emin olun. Driver’ler yüklü olduğu halde yine bağlantı kurmaz ise farklı usb çıkışı deneyebilirsiniz.

5.) İmei onarımı bittikten sonra program üzerinde PASS yazacaktır, ve tekrar bir imei kutusu çıkacaktır. hiç bir işlem yapmadan programı kapatalım ve bilgisayara bağlı olan saatimizin bağlantısı keselim ve açalım. açıldıktan sonra imei numarasını kontrol etmek için *#06# yapalım kontrolü sağlayalım resimdeki gibi yeni yazdığımız imei numarası saate işlenmişse sorun yoktur demektir. İşlem başarılı sonuçlanmıştır hata alırsanız bu işlemleri tekrar deneyiniz…

lütfen daha detaylı bilgi için videomuzu izleyiniz

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN

YOUTUBE

*****SEN BİR DAHİSİN*****

KANALIMIZI TAKİP EDİNİZ…