Anka Tuşlu Telefonlara İmei Atma Basit ve Kolay!!!

ANKA TUŞLU TELEFONLARA BASİT KODLA İMEİ NASIL ATILIR BOX YOK!!! KURULUM YOK!!!

Not: Yazıdaki resimli ve detaylı anlatımlar sadece viyolens.com ve sen bir dahisin‘e aittir izinsiz paylaşılması yasaktır…

Merhaba bu yazımız da ANKA marka telefonlara nasıl imei atarız, şebeke çekmiyor çözümü nedir. Basit tuş kombinasyonu ile artık kapanan iletişimi durdurulan telefonumuza repair işlemi yapabileceğiz. Neden kapanır niye şebeke gelmez sorularına en güzel yanıtımız, Örnek verecek olursak yurt dışından vergisiz ve izinsiz yurt içine giriş yaptığın dan dolayı BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türkiye’de telekomünikasyon sektörünü düzenleyip denetleyen kurumdur. Türkiye’nin ilk sektörel düzenleyici kurumudur.) Yurt içine izinsiz giriş yapan telefonların iletişim bilgisi olan imei dediğimiz 15 haneli bir koddur. Bu kod kapatılır Belli bir sonra bu bazen 3 ay da olabilir 1 yılda en iyisi kayıtlı orjinal cihaz kullanmanızı tavsiye ederiz…

NOT: Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Göre imei numarasın (cihaz kimlik bilgilerinin değiştirilmesi ve klonlanması) yasaktır. Sorumluluk kullanıcıya aittir lütfen kendi adınıza kayıtlı imei numarası kullanın. Bu görseller sadece bilgi amaçlıdır, sizin isteyiniz doğrultusundadır yapıp yapmamak..

ANKA marka telefonumuzun imei repair işlemini yapabilmemiz için kendi adımıza kayıtlı orjinal imei numaramızı kullanalım eski telefonlar olabilir. Telefonun arama ekranına tuşlar ile kombinasyon numaralarını girelim ve ardından yeni imei numaramızı girelim ve # tuşuna basalım.

imei numaramızı yazdıktan sonra yukarıda belirtiğimiz gibi (# tuşuna) basalım bu tuş yazılan imei numarasını cihaza yazar. Telefonu yeniden açıp kapatalım ve imei numaramız değişmiş olacaktır. Yazdığımız imei numarası yanlış ise (* tuşuna) basarak silebiliriz tekrar  yazmak için..

Daha detaylı bilgi için lütfen videomuzu izleyiniz takip ederek daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz…

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN LÜTFEN

YOUTUBE

*****SEN BİR DAHİSİN*****

KANALIMIZI TAKİP EDİNİZ…