B350E İmei Atma (Without Box) Z3X Yeni!!!

Z3X Box Samsung IMEI onarım yazılım ve sertifika işlemlerini yapan program kutusudur. Adroid sistemli veya tuşlu model telefonlarımızın IMEI numarası silinebiliyor veya bozulabilir bu sorunu çözmek için Z3X box kutusu gereklidir. bu yazımız da Box kutusu olmadan akıllı karta gerek duymadan Samsung B350E Metro modeline imei onarım işlemi yapacağız. bu işlem için gerekli bilginiz yoksa lütfen bir teknik servise danışın.

(Not: Türkiye cumhuriyeti yasalarına göre imei değiştirmek veya klonlamak yasaktır. lütfen kendi adınıza kayıtlı orjinal imei numarası kullanın site deki görseller ve anlatımlar sadece bilgi amaçlıdır tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. site sorumlu tutulamaz yapıp yapmamak size kalmıs)

imei repair işlemine başlamadan önce cihazın yedeğini alın nasıl mı linkten indirdiğimiz samsung tool pro 24.3 programını masa üstüne alın yine linkten indirdiğimiz fullcert dosyamızı samsung tool pro klasörüne kopyalayın programı yönetici olarak çalıştırın.

Model sekmesinden B350E modelini seçin. yedek almak için Backup sekmesini açın Read NV ve Read  Cert seçenekleri ile yedeklerinizi alın. Yedek almak için Read NV butonuna tıkladıktan sonra telefonun (orta) tuşuna ve (1)tuşuna basılı tutarak USB kablosunu telefona takın yedekleme işlemi başlayacaktır..

Yedek alma işlemi bittikten sonra açık olan z3x programında Repair sekmesine gelin İMEİ kutularına orjinal kendi adımıza kayıtlı imei numaramızı yazalım ve ardından repair butonuna tıklayalım hemen telefonun orta tuş ve 1 tuşuna basılı tutarak kabloyu takalım imei atma işlemi başlayacaktır…

İMEİ atma işlemi başarılı olmuştur telefonun açalım ve *#06# yaparak yeni imei numaralarımızı kontrol edelim değişmiş ise sorun olmamıştır ama yine aynı imei numaranız duruyor ise işlemi tekrar deneyin.

Z3X SAMSUNG TOOL PRO 24.3

Z3X FULL CERT YAMASI

Lütfen daha detaylı bilgi için videomuzu izleyiniz

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN

YOUTUBE

*****SEN BİR DAHİSİN*****

KANALIMIZI TAKİP EDİNİZ