İPhone 7 Plus İcloud Kaldırma %100 Kesin Çözüm !!!

İPHONE KESİN ÇÖZÜM İCLOUD KALDIRMA S-UNLOCK İLE 3 GÜNDE !!!

Merhaba bu yazımız da en çok sıkıntı çektiğimiz ve çözüm yollarına başvurduğumuz İPhone telfonların da İcloud hesabı. İCLOUD hesabı bilhassa APPLE hesabımız kişisel verilerimizi korumak için ve ayrıyetten depolama alanına sahip Apple’nin geliştirdiği bir servistir. İcloud hesabımızı aktif ettiğimiz de cihazımız %100 koruma altında demektir. Bu hesabı unuttuğumuz da veya İPhone’umuzu kaybettiğimiz de 3. şahıslar tarafından kullanılmaması demektir. cihaz içerisin de bulunan hesap bilgileri doğru giriş yapılmadığı taktirde bizim de kullanamayacağımız anlamına geliyor. bu çok can sıkıcı bir durum olsa da gelişen teknoloji buna çözüm bulmuş bulunuyor. S-Unlock web sitesi bu konuda güzel bir servis sunuyor. bu servisin nasıl çalıştığına göz atalım…

NOT: İş bu yazımız da tarafımızca denenmemiş olup %100 para iadesi bulunan bir servistir. sorumluluk kullanıcıya ait olup sitemizin sorumluluğundan çıkmaktadır.

Sistem Nasıl Çalışıyor Süreç Nasıl İlerliyor !!!

Bu hizmet, Apple iPhone 7/7 plus iCloud Etkinleştirme Kilidi‘ni kaldırmak, iPhone 6s +, Temiz IMEI’yi,% 100 kesin çözüm demektir, Bu servis tüm modelleri, tüm Taşıyıcıları, tüm Ülkeleri destekler. Özel servistir. sadece S-unlock.com’a aittir.

Açılma süreci !!!

Teslim Süresi: 24-48 Saat, Maksimum 7 Gün. Günde 2 Parti: 12:00 ve 16:00 (UTC +7)

Gereksinimler !!!

– Yalnızca iPhone 7/7 +, iPhone 6s + imei numarasını gönderiyorsunuz. – En son iOS sürümü ile güncelle ve cihazı geri yükleyin. – Cihazın FMI Durumu olması gerekiyor: Temiz mod kayıp çalıntı olmamak şartı ile 117 kullanın iCloud Temiz / Kayıp [ALL] S1 veya 123 # iCloud iCloud FMI durumunu kontrol etmek için [ALL] S2 Temiz / Kayıp! Important: önemli uyarı !!! – Sipariş verildikten sonra, hizmetin sona ermesine rağmen, hizmetin sona ermesine veya siparişin geri ödenmesine kadar iptal yapılmaz. – Kayıp / Çalıntı / Silinen cihazı göndermeyin. – Siparişleriniz “Compeleted” olduğunda, lütfen hemen Apple hesabınıza telefona giriş yapın!

KISA VE ÖZET OLARAK icloud hesabını açacağınız telefon kesinlikle kayıp çalıntı olmayacak icloud.com üzerinden kayıp çalıntı bildirimi verilmemiş olacak cihaz iphone en son güncelleme ile geri yükleme yapılacak sonrasında cihaz içerisinde bulunan 15 haneli imei numarasını kayıt olduğunuz s-unlock sitesine veriyorsunuz. işlem süresi 24-48 işlem süresi ile en az teslim etme en fazla 7 gün içinde kesin teslimatı yapılır şu anlık deneme şansımız olmadı deneme yaptıktan sonra bu konu altında başlık açılarak olumlu veya olumsuz sonuç yazılacaktır.

WEB SİTESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ S-UNLOCK.COM


GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ ALMAK İÇİN
YOUTUBE


*****SEN BİR DAHİSİN*****
KANALIMIZA ABONE OLABİLİRSİNİZ