Nokia 3310 İMEİ Atma (VMAXX M1 ) Basit Kod!!!

MTK,SPECTRUM işlemcili telefonlar, artık günümüz de bayağı bi çoğaldı geneli tuşlu cihazlar olarak piyasaya sürülen telefonların kullanımı oldukça basittir. Özellik açısından düşük ve tatmin edici değildir, stabil bir işlemciye sahip olan ve java desteği sunan telefonlara çoğu zaman merdiven altı üretimler de diyebiliyoruz. Her ne kadar kayıt altına alınsa da bazen kayıttan düşme veya imei klonlanması gibi, sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu yazımızda NOKİA 3310 adı verilen orjinal adı VMAXX M1 olan telefona Nasıl imei atarızNasıl Şebeke Sorununu Çözeriz buyrun beraber bakalım.

Not: Türkiye cumhuriyeti yasalarına göre imei atmak veya cihaz kimlik bilgisinin değiştirilmesi yasaktır. sitedeki görsel ve yazılar sadece bilgi amaçlıdır tüm sorumluluk kullanıcıya aittir kanal veya site sorumlu tutulamaz lütfen kendi adınıza kayıtlı imei numarası kullanın..

Telefon açıkken kablo veya box kullanmadan driver derdi olmadan kolay bir şekilde tuşlar ile imei onarımı yapıcaz tuşlar ile *#888# yapalım karşımıza bir menü gelecektir.

Karşımıza gelen menüden (SİM1 İMEİ) seçelim karşımıza bir imei yazma ekranı gelecektir bu bölüme 15 haneli orjinal imei numaramızı yazalım yanlış yazarsak (*) tuşu ile silip düzeltelim doğru ise (#) tuşuna basalım (DONE) yazacaktır,telefonu kapatalım yeniden başlatalım.

Telefon yeniden başladıktan sonra imei numaramızı kontrol etmek için *#06# tuşlayalım yeni yazdığımız imei numarası mevcut ise işlem başarılı olmuştur şayet değişmediyse işlemleri tekrar deneyiniz…

Lütfen detaylı bilgi için videomuzu izleyiniz

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ ALMAK İÇİN

YOUTUBE

*****SEN BİR DAHİSİN*****

KANALIMIZI TAKİP EDİNİZ