Samsung All Model Türkçe Dil Yükleme EFT Dongle !

SAMSUNG ALL MODELS ADD LANGUAGE EFT DONGLE %100 OK PASS

SAMSUNG MODELLERİNE TÜRKÇE DİL YÜKLEME VE ÇEVİRME EFT DONGLE 

Merhaba bu yazımız da Eft Dongle Tr dil yükleme ile Samsung ve diğer marka cihazlara nasıl Türkçe dil atarız yada sistemi nasıl Türkçe dile çevirebiliriz detaylarıyla bahsedelim. EFT dongle PRO ile yapılan bu işlemde dongle yada box olması şarttır çalışması için bazı Samsung modelleri Türkçe Rom’lara sahip olmadığı için yazılıp atarak bu ücretli program ile cihaz dilini çevirebiliriz. cihazın Root’lu olması şarttır hata ayıklama açık olmalıdır bu işlemi yaparken. Yurtdışı modellerinde Tr dil olmuyor yazılım konusunda desteği yoktur bu anlattığım bazı modeller için geçerli örnek olarak Samsung A710K modeline yazılım olarak dil desteği yoktur cihazı harici Türkçe’ye çevirebiliriz bu program ile çoğu modelde zaten Tr dil desteği mevcuttur yazılımları bile multi languae olarak yine vardır. eft dongle ile işlem yaptığımız cihaz Samsung A710K modelidir. her işlemin bir riski olduğu gibi yapılan tüm işlemler kullanıcı sorumluluğu altındadır kanal veya sitemiz sorumlu tutulamaz bilgisiz işlem cihaza zarar verebilir bilgi dahilinde yapılan işlemler sorunsuzdur .

SAMSUNG A710K TR DİL YÜKLEME 

1-İlk olarak cihazımızı Root yapalım ve Usb Hata Ayıklama modu‘nu açalım cihaz içinde her ihtimale karşı Oem kilidi açık olmalıdır.

2-Eft Dongle programını çalıştıralım ve cihazı açık şekilde bağlayalım 

3-En üstte Refresh butonuna tıklayalım ve ardından cihaz bağlantısını onay verelim Connect diyelim cihazın bulunduğu portu bulacaktır telefon içinden işleme onay verelim

4-Cihaz bağlantısını yaptıktan sonra Translate bölümüne gelelim ardından yine Translate seçelim Read App tıklayalım cihaz sistemindeki dosyaları bulacaktır ardından hepsini seçelim 

5-Yine altta Translate bölümünde diller mevcuttur Türkçe olarak ayarlayalım

6-Son olarak Translate butonuna tıklayarak işlemi başlatalım işlem biraz uzun sürebilir cihaz sistemine göre çeviri bittikten sonra cihaz kapanacaktır şayet reboot yapmazsa biz manuel şekilde kapatalım ve yeniden açalım cihaz Türkçe olacaktır.

İNDİRME LİNKLERİ

EFT_Dongle_Full_Setup_V2.7 Online Update 2 İNDİR

EFT Dongle Pro Version V2.6 İNDİR

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ ALMAK İÇİN

KANALIMIZA ABONE OLARAK TAKİPTE KALABİLİRSİNİZ