Samsung J5 Pro Frp Bypass Google Hesabı Silme!!!

Samsung veya farklı marka model telefonlarımız da Google Hesabı kurulumu yaparız. Google hesabı nedir sorusuna cevap verecek olursak  Google Hesabı, Google tarafından çevrimiçi hizmetlere erişim sağlamak amacıyla, kimlik doğrulama yetkilendirme düzenleme sağlayan bir şahıs kullanıcı hesabıdır. Google ürünlerine Google Arama, Youtube, Google Kitaplar, Google Finans, Google Haritalar, Gmail hesabına erişim E-postaları yönetebilme ve bir çok çevrim içi özellikleri kullanabilmemiz için, bir hesap gereklidir. Google hesabı ile uzaktan telefonunuzu yönetebilme Kilitleme Format atma kayıp çalıntı moduna alabilme gibi bir çok özelliği taşır. Bazen Google hesabını unutabiliriz veya telefondan kaynaklanan sorunlardan dolayı sistem hataları uygulama durduruldu ve çöküntüler karşısında yazılım veya format atma gereği duyarız. Google hesabı telefonda açık olduğu zaman telefonun kurulumunda Google hesabını ister telefonu açabilmemiz için. Bir yandan iyi olarak karşımıza çıksa da bazen de telefondaki tüm verilerimizin silinmesine neden olur.

SAMSUNG J5 PRO (J530F) GOOGLE HESABI NASIL KIRILIR FRP BYPASS KİLİT NASIL AÇILIR…

bu cihaz sıfırlandı devam etmek için önceden bu cihazda Senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın

Telefon veya E-posta bölümüne rastgele bir şey yazalım ardından home tuşuna ard arda 3 kere basalım hemen talkback menüsü gelecektir. Ekrana (L) harfi çizelim açılan Genel içerik Menüsü bölümün den TalkBack ayarları’nı seçelim.

TalkBack menüsüne girdikten sonra home tuşuna 3 kere basarak kapatalım. hemen sonra Yardım ve Geri Bildirim Ayarları’na girelim. Get started with voice Access seçelim bir video menüsü gelecektir. video ekranına bir kere dokunalım sağ üst köşede Saat simgesi var ona tıklayalım.

Gelen ekranda iptal diyelim, alt taraf da yer imleri’ne girelim. yine açılan ekran da iptal diyelim, Geçmiş sekmesine tıklayalım ardından indirme geçmişi‘ne basalım. Boş bir ekran gelecektir geri çıkalım indirdiğimiz frp dosyalarını hafıza kartına atalım ve telefona takalım. Sd kart’a girelim Apex launcher apk dosyasını kuralım.

gelen ekranda ayarlar ve bilinmeyen kaynaklar‘ı aktif edelim apk dosyası kurulacaktır. Kurulan programı aç diyelim gelen menü den ayarlara girelim kilit ekran ve güvenlik bölümüne girelim. Diğer güvenlik ayarlarını seçelim cihaz yöneticileri‘ne girelim, Find My Device önündeki tiki kaldıralım.

uygulamalara girelim sağ üst köşede 3 nokta var girelim ve sistem uygulamalarını gösteri seçelim. Google hesap yöneticisi‘ne girelim kayıt bölümüne girelim ve tüm verileri temizleyelim. ardın dan Devre Dışı Bırakalım. ve yine Google play servisleri‘ni seçelim kayıt yerini temizledikten sonra uygulamayı devre dışı bırakalım. tekrar menüye dönelim ve dosyalarıma girelim Frp 2018.apk dosyasını kuralım.

bitti diyelim ve çıkalım. Menü den ayarlara girelim terkar Cloud ve hesapları seçelim ardından hesaplara girelim ve hesap ekle diyelim açılan bölüm de Google hesabımızı giriş yapalım geri çıkalım. tekrar uygulamalara giriş yapalım tüm uygulamarı seçelim,  devre dışı bırakılan uygulamaya girelim google play hizmetlerini etkinleştirelim.

ve geri çıkalım telefonu yeniden başlatalım. telefon açıldığın da kurulum yapalım telefonu aktif ettikten sonra menü-ayarlar-hesaplar bölümün den girdiğimiz google hesabını kaldıralım. tekrar telefon hakkında bölümünden yazılım bilgilerine girelim. Yapım numarasına 5-6 kere ard arda tıklayalım geliştirici seçenekleri açılacaktır. Geri çıkalım ve geliştirici seçeneklerine girelim OEM KİLİDİ‘ni açalım

Genel yönetim bölümüne girelim ve Sıfırla diyelim. telefon sıfırlanacaktır bekleyelim açıldığında kurulum ekranı gelecektir kurulumu yaparak telefonumuzu aktif edebiliriz artık samsung j5 pro telefonumuzdaki hesabı kırdık yeni hesap girerek kullanalım. hayırlı olsun.

Lütfen daha detaylı bilgi için hatasız işlem için videomuzu izleyiniz…

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN

YOUTUBE

*****SEN BİR DAHİSİN*****

KANALIMIZI TAKİP EDİNİZ…