Vodafone Smart Ultra 6 Reset FRP %100 UMT QCFİRE

VODAFONE SMART ULTRA 6 GOOGLE ACCOUNT REMOVE 

VODAFONE SMART ULTRA 6 RESET FRP BYPASS ULTİMATE MULTİ TOOL QCFİRE

Merhaba bu yazımız da Vodafone Smart Ultra 6 Frp Bypass işlemi nasıl yapılır. detaylarıyla bahsedelim. Diğer yazılarımız da bahsettiğimiz gibi FRP NEDİR ? diyecek olursak kısa bir hatırlama yapalım cihaz fabrika koruması olarak geçer telefon içinde kullandığımız Google hesaplarımız korumaya karşı güvende tutulur aslında bu her ne kadar iyi olsada ister istemez kullanıcıyı zorda bırakabiliyor . Cihaz içerisine Google hesabımızı giriş yaptığımız da Oem Kilidi aktif olur ve cihaz kayıp çalıntı durumuna karşı güvende olur örnek verecek olursak Google hesabımız cihaz içinde aktif iken Format atılması sonucu bizden cihaz kurulumun da Google Account hesabımızı ve şifremizi girmemizi ister biliyorsak cihazı açabiliriz. Şayet bu bilgilerimizi unuttuysak işte bu durumda devreye yazılımsal programlar girmektedir bu programlar sadece teknik servisler de bulunur ücretli araçlardır. şimdi yapılışına geçelim hazırsak adım adım.

ZTE- VODAFONE SMART ULTRA 6 FRP BAYPASS 

1- Ultimate Multi Tool programını yönetici olarak çalıştıralım Dongle olduğunu varsayıyoruz

2- Telefonun şarjı en az % 50 olmalıdır dikkat edelim cihaz sürücülerinin bilgisayara kurulu olduğundan emin değilsek Qualcomm sürücülerini verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

3- Umt programını açtığımız da Read&Tools bölümüne gelelim

4- Telefonumuzu kapatarak ses kısma ve ses artırma tuşlarına basılı tutarak bilgisayara bağlayalım

5- Cihazı edl moda almış olacağız Read&Tools bölümünde Reset FRP butonuna tıklayalım ve kısa bir işlem yapacaktır bekleyelim

6- İşlemin ardından başarılı olursa Resetting FRP lock…….Done yazacaktır aşağıda resimde görüldüğü gibi cihaz yeniden başlayacaktır.

7- Kurulum ekranında artık bizden Google hesabımızı sormayacaktır direk kurulum yaparak kullanıma hazır hale getirebiliriz. 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ !!!

QDLoader HS-USB Driver_64bit_Setup Download

Ultimate Multi Tooll Lates Version 5.6 Download 

Ultimate Multi Tool QcFire 5.6 Lates Download

DİKKAT !!!

Yazımız’daki işlemler her ne kadar basit görünse de her işin bir riskli tarafı vardır. Yazımızdaki görsel bilgiler sadece bilgi amaçlı olup tüm sorumluluk kullanıcıya aittir kanal veya sitemiz sorumlu tutulamaz 

 

 

GÜNCEL KALMAK VE DOĞRU BİLGİ ALMAK İÇİN SİZDE

YOUTUBE

KANALIMIZA ABONE OLARAK TAKİP EDEBİLİRSİNİZ